Právní informace

Tato stránka je majetkem společnosti MB Diffusion (« MB Diffusion »)
Služby nabízené na této stránce spočívají zejména v rozšiřování a prohlížení inzerátů nabízejících k prodeji různé zboží (techniku, vozidla,…).

Přístup na stránku, její prohlížení a použití jsou podřízeny bezvýhradnému souhlasu se Všeobecnými obchodními podmínkami

Informace o editorovi:


Tato stránka je editována:
MB Diffusion SAS se základním jměním 87 000€
98, Allée des Champs-Elysées
91080 - COURCOURONNES
FRANCE

Tel.: +33 (0)1 60 87 11 60
RCS Evry 432552966
DIČ: FR 88432552966
Vedoucí vydání: pan Olivier Flavier ve funkci generálního ředitele.

Informace o hostiteli:


Hostitelem této stránky je:
ILIAD ENTREPRISES
Sídlo společnosti: 8 rue de la Ville l'Evêque - 75008 Paris

Informatika a svobody:


V souladu se zákonem o informatice a svobodách ze 6. ledna 1978 je automatické zpracování osobních údajů dshromážděných na stránce předmětem prohlášení u národní komise pro informatiku a svobody (CNIL).

Zákazník této stránky je informován, že informace, které udává v těchto formulářích na stránce, jsou nezbytné pro odpověď na jeho požadavek a jsou určeny společnosti MB Diffusion, odpovědné za zpracování, pro účely adminoistrativní a obchodní správy, a případně partnerům společnosti MB Diffusion pro účely obchodního průzkumu.

V souladu se zákonem o informatice a svobodách ze 6. ledna 1978 právo na přístup, opravu, úpravu, námitku nebo odstranění údajů, které se vás týkají, a můžete je uplatnit poštou na následující adrese: MB Diffusion Service clientèle 98, Allée des Champs-Elysées 91080 - COURCOURONNES -FRANCE

Ochrana soukromí a osobních údajů:


Byly zavedeny zásady týkající se souborů cookies a předpisů k vašim osobním údajům a lze si je prohlédnout zde