Turbina per Fiat Ducato 2300 Multijet 120 CV 2006 in poi

Turbina per Fiat Ducato 2300 Multijet 120 CV 2006 in poi
bez DPH

Detaily inzerátu

Typ inzerátu : Prodej / Nabídka
Značka : turbo
Nadpis : Turbina per Fiat Ducato 2300 Multijet 120 CV 2006 in poi
Stav : Použité - dobrý stav
Cena bez DPH :
Komentáře :

Turbina per Fiat Ducato e Iveco Daily
Per Motori 2.3 M-Jet dal 2006 in Poi..

Proveniente da Veicolo incidentato e Funzionante 100%
Km Veicolo 160.000

Riferimenti Originali:

FIAT 504071260
FIAT 504136785
FIAT 504340182
FIAT 71724096
FIAT 71792013
FIAT 71792081
FIAT 71793636
IVECO 504340182
MITSUBISHI 4913505121
MITSUBISHI 4913505122
MITSUBISHI 4913505130
MITSUBISHI 4913505131
MITSUBISHI 4913505132
MITSUBISHI 4913505140
MITSUBISHI 4913508151
MITSUBISHI 49S3505131

Altri riferimenti:

504136797
71792081
71793636
504071260
504340182

49.135-05.132
49.135-05.131
49.135-05.130
53039880115
53039700115

49135-05130
49135-05132
49135-05131

504,340182
504 136 785
71.792.081
71.792.013
71.793.636
8.070.917
124664
530390

71724096
71724410
71792013

T914829

TF035

bez DPH

Fyzická osoba

Členem od 1 rok a 3 měsíců


Pan PASQUALE RICCIATO
Italsky

Naši partneři

Nechat převézt tuto techniku

Správná praxe

Pro klidný nákup a prodej vám nabízíme několik rad, které vám pomohou zabezpečit transakce při nákupu nebo prodeji použitého vybavení.

Více informací